Olej napędowy - jest jednym z produktów rafinacji ropy naftowej, wykorzystywanym do zasilania silników wysokoprężnych (silników diesla). Tradycyjne znaczenie tego pojęcia obejmuje paliwo wyprodukowane z ropy naftowej.
Stosuje się jako paliwo do szybkoobrotowych silników z zapłonem samoczynnym, stosowanych w trakcji naziemnej. Na przykład: samochody ciężarowe, maszyny rolnicze i budowlane.

 

 

Prowadzimy hurtową sprzedaż oleju napędowego i opałowego na terenie województwa śląskiego i małopolskiego.

 

Producentami oferowanego oleju opałowego i napędowego są znane i cenione na polskim rynku paliwowym firmy takie jak: PKN ORLEN, BP, GRUPA LOTOS S.A.
Paliwa odbieramy własnym transportem z "naftobaz", które znajdują się w Krakowie - Olszanicy, Trzebini, Czechowicach Dziedzicach oraz w Radzionkowie. Bliska lokalizacja baz paliwowych ma duże znaczenie zarówno dla nas jak i naszych klientów. Związane jest to z niższymi kosztami transportu, a co się z tym wiąże, niższą ceną oferowanego przez nas paliwa wysokiej jakości.

Do wszystkich sprzedawanych produktów dołączamy świadectwo jakości wraz z dowodem wydania, na którym widnieje data i godzina odbioru paliwa.