FuelMaster ? - zbiorniki do magazynowania oraz dystrybucji oleju napędowego.

 

Zastosowanie i charakterystyka zbiorników.


Zbiorniki przeznaczone są do przechowywania oleju napędowego na zewnątrz, w bezpiecznej odległości od budynków.

Ochroną przed dostępem niepowołanych osób stanowi zamykana nadbudowa, która chroni dystrybutor i króciec wlewowy. Wykonane są z wysokiej jakości polietylenu, dzięki czemu są całkowicie odporne na ekstremalnie niskie i wysokie temperatury. Efektem zastosowania podwójnej ścianki (zbiornik w zbiorniku) jest doskonała ochrona przed przeciekiem i wydostaniem się zapachu oleju na zewnątrz.

Wzmocniona konstrukcja płaszcza zbiornika zewnętrznego i wewnętrznego powoduje, że jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto zbiorniki są odporny na promieniowanie słoneczne UV, nie korodują, nie gniją i nie blakną.

Zaletą zbiorników jest prosta obsługa, która gwarantuje łatwą i bezpieczną eksploatację oraz łatwość utrzymania czystości i porządku w miejscu tankowania pojazdu.

 


 

 

TruckMaster ? - przenośne urządzenia na olej napędowy z dystrybutorem.

 

 Zastosowanie i charakterystyka zbiorników.


Przenośne urządzenie na olej napędowy z dystrybutorem - TruckMaster ? - to najbardziej bezpieczne i wygodne rozwiązanie, pozwalające tankować pojazdy w miejscu ich zastosowania.

Lekki i mobilny TruckMaster jest na tyle wytrzymały, że może być przewożony na samochodzie, pozwalając na bezpieczny i zgodny z prawem transport oleju napędowego.

TruckMaster ?, posiadający certyfikat ADR i całkowicie spełniający standardy branżowe, stanowi idealne rozwiązanie do tankowania maszyn rolniczych i budowlanych, jak ciągniki, koparki, kombajny.

Urządzenia wykonane są ze średniej gęstości polietylenu, odpornego na działanie promieniowania UV, a więc nie blakną, nie pękają i nie korodują. Dostarczane z kompletnym wyposażeniem, obejmującym  pompę 12V, wąż o długości 4m i nalewak z zaworem odcinającym.

Po dostarczeniu, urządzenia są od razu gotowe do użytku.

Prosta budowa gwarantuje łatwą eksploatację, a wszystkie akcesoria (wraz z nalewakiem) są umieszczone pod zamykaną na klucz pokrywą, co zabezpiecza przed dostępem osób niepowołanych.