Jednopłaszczowe zbiorniki na olej opałowy.

Ekonomiczne i praktyczne sposoby magazynowania oleju opałowego.

 

Zastosowanie i charakterystyka zbiorników.


Jednopłaszczowe zbiorniki na olej opałowy to bezpieczny i praktyczny sposób składowania oleju opałowego.

Ekonomiczne zbiorniki można stosować wszędzie tam, gdzie nie ma konieczności używania zbiorników dwupłaszczowych. Chociaż zbiorniki są zbudowane tylko z jednego płaszcza, zastosowanie nowoczesnej technologii formowania obrotowego do ich produkcji pozwala na uzyskanie takich cech, jak trwałość i odporność na promieniowanie UV.

Zbiorniki nie blakną, nie pękają i nie korodują, a grubość ścian gwarantuje zatrzymanie wszystkich nieprzyjemnych zapachów wewnątrz zbiornika. Zbiorniki, które można stosować wewnątrz i na zewnątrz budynków, są oferowane w szerokiej gamie kolorów i kształtów wraz z licznymi akcesoriami dodatkowymi. Jedną z opcji jest np. specjalny układ ogrzewania, który monitoruje gęstość oleju i utrzymuje ją na właściwym poziomie, nawet przy niskiej temperaturze otoczenia.

Przemyślana konstrukcja zbiorników umożliwia łączenie ich w jednorzędowe baterie (składające się z maksymalnie pięciu zbiorników), zapewniając tym samym większy zapas oleju.

 

 

 


 

 

 Dwupłaszczowe zbiorniki na olej opałowy.

Bezpieczne i wygodne przechowywanie oleju opałowego .

 

Zastosowanie i charakterystyka zbiorników.Nowoczesne, dwupłaszczowe zbiorniki to bezpieczny i wygodny sposób przechowywania oleju opałowego.

Specjalna, dwupłaszczowa konstrukcja - zbiornik w zbiorniku, umożliwia instalację wewnątrz budynku lub na zewnątrz i zapewnia maksymalną ochronę środowiska. Niezależnie od miejsca instalacji, zbiorniki są skutecznym i praktycznym sposobem składowania oleju opałowego. Wykonane z polietylenu o średniej gęstości zbiorniki są odporne na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV, wymagając przy tym minimalnych zabiegów konserwacyjnych.

Możliwość składowania oleju na zewnątrz daje oszczędność powierzchni w domach z piwnicą oraz wygodny dostęp do zbiornika przy dostawach oleju. Estetyczny wygląd i kolorystyka pozwalają na instalację zbiornika w wyeksponowanym miejscu. Dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów, zbiorniki mogą być wyposażone w liczne akcesoria opcjonalne, np. specjalny system grzewczy pozwalający na utrzymanie właściwej gęstości oleju przy bardzo niskich temperaturach.

Dwupłaszczowa konstrukcja zapobiega wyciekom oleju i wydostawaniu się zapachów na zewnątrz. Każdy zbiornik posiada ponadto czujnik ostrzegający o jakichkolwiek problemach, znajdujący się w przestrzeni między zbiornikami. Nowoczesny system monitorujący umożliwia bezprzewodową kontrolę poziomu oleju w zbiorniku w promieniu do 1000 m.